Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje aktų salėje vyko susitikimas su organizacijos „FOX UNIVERSITETAI“ atstove. Organizuota paskaita apie studijas užsienio universitetuose. VŠĮ „Fox universe“ atstovė moksleiviams pristatė nemokamų studijų galimybę ES šalyse ir stojimo proceso eigą. Susitikime dalyvavo 10-12 klasių moksleiviai.

Tai yra didelė pagalba abiturientams, kuomet jie sužino kuo daugiau informacijos apie skirtingas auštąsias ir jų programas, stojimo proceso eiliškumą, reikalingų dokumentų pildymą ir pan.

Kvietė dalyvauti abiturientus motyvacinio laiško rašymo mokymuose, anglų kalbos testuose, taisyklingas motyvacinio laiško rašymas pravers ne tik stojant į universitetą, bet ir ieškant darbo. Pasirodo, kad stojant į aukštąsias užsienio mokyklas motyvacinis laiškas lemia 70 % stojimo sėkmės. Svarbu taip pat ir mokymosi rezultatai, bet dažnai atrankas pereina ne patys geriausi mokymosi rezultatus turintys mokiniai, bet tie, kurie geba argumentuotai parašyti motyvacinį laišką.

Mokiniams buvo pristatyti keturių šalių Anglijos, Olandijos, Švedijos bei Danijos universitetai. VŠĮ „Fox universe“ atstovauja 11 aukštųjų mokyklų, kurios turi 83 programas.

Pristatymo pabaigoje mokiniai dalyvavo loterijoje, kurios metu galėjo laimėti stojimo organizavimo 100% ir 50% nuolaidą dalyvio mokesčiui. Sveikiname nugalėtojus!!!!

Daugiau informacijos apie organizaciją „FOX“ rasite interneto tinklapyje www.fox.lt2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija