Kategorija: Sportas

Projekto „Sėdėjimą ir keičiu į judėjimą“ pristatymas

Lapkričio 9 dieną gimnazijoje vyko projekto „Sėdėjimą keičiu į judėjimą“ pristatymas, kuriame dalyvavo būrys ketvirtos ir penktos klasės moksleivių.

Aktų salėje projekto vykdytojai gimnazijoje fizinio ugdymo mokytojas Andrius Šakinskas ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Perminienė vaikams pristatė projektą „Sėdėjimą keičiu į judėjimą“, jo veiklas, diskutavo su mokiniais apie fizinio aktyvumo, vaikščiojimo, bėgiojimo, važinėjimo dviračiu naudą sveikatai. Mokinius pasveikino gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė.

Po įdomios, informatyvios paskaitos renginys persikėlė į  sporto salę. Mokiniai, pasiskirstę į tris komandas, dalyvavo ir tarpusavyje varžėsi ir lenktyniavo įvairiose estafetėse, lavino savo greitumo, vikrumo, šoklumo savybes.

Sveikiname čempioną!

2023-05-13 Mažeikiuose vyko Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas. Jaunimo amžiaus grupėje čempionu tapo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos IV g klasės mokinys Aleksas Vindašius.

Aleksas jau pirmu bandymu (iš trijų) lengvai aplenkė visus savo varžovus ir užtikrintai laimėjo.

Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas ilgo ciklo rungtyje

Vasario 25 dieną Trakuose vyko LSKF ilgo ciklo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos svarsčių kilnotojų komanda.

Varžybos vyko įvairiuose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose. Pradedančiųjų amžiaus grupėje Arijus Vilkas, keldamas 8 kg svarsčius tapo čempionu, jaunučių amžiaus grupėje Eimantas Šonas tapo čempionu, Motiejus Šiaudvytis ir Edgaras Skirzgilas tapo vicečempionais, jaunių amžiaus grupėje Stivenas Pabrėža užėmė antra, o Laurynas Sermontis trečią vietas.

Tarp mergaičių Amelija Barakauskytė ir Austėja Pocevičiūtė užėmė trečiąsias vietas.

Po varžybų susumavus visų dalyvių rezultatus paaiškėjo, kad Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos komanda („Žemaitija“) bendroje komandinėje įskaitoje užėmė III-ią vietą.

Sveikinimai visiems komandos nariams ir padėka už darbą treniruotėse.

Tarpklasinės 8 – 8 klasių stalo teniso varžybos

Sausio mėnesį gimnazijoje vyko 5 – 8 klasių mokinių stalo teniso varžybose, kuriose dalyvavo 11 moksleivių. Buvo sužaista beveik 60 varžybų, po kurių paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo 8b klasės mokinys Eimantas Šonas, antrą vietą užėmė septintokas Dovydas Kiričenko, o trečias liko 8b klasės mokinys Orentas Aleksandrovas.

Sveikinimai nugalėtojams ir prizininkams.

LMŽ tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos

2022-12-09 Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje vyko 2022-2023 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose be mūsų gimnazijos sportininkų varžėsi ir svečiai iš Klaipėdos, Šilutės ir Plungės rajonų.

Mokiniai varžėsi aštuoniose vaikinų ir dviejose merginų svorio kategorijose.

Židikiškiai varžybose pasirodė puikiai: net septyni iš aštuonių komandos sportininkų skirtingose svorio kategorijose laimėjo pirmąsias vietas: merginų svorio kategorijose nugaljo Amelija Barakauskytė ir Kotryna Drabavičiūtė, Austėja Pocevičiūtė užėmė antrą vietą. Tarp vaikinų visi gimnazijos sportininkai tapo atskirų svorio kategorijų nugalėtojais: Eimantas Šonas, Justas Pocius, Stivens Pabrėža, Edgaras Skirzgilas, Dovydas Keršis ir Eisvydas Mackevičius.\

Komandinėje įskaitoje  Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos komanda tapo šių varžybų nugalėtoja, antri liko Plungės “Saulės” gimnazijos sportininkai, treti Šilutės rajono Vainuto gimnazijos atstovai.

Sveikinimai nugalėtojams ir sėkmės finalinėse varžybose.