Abėcėlės šventė “Pabirusių raidžių beieškant…”

Gegužės 8 dieną pirmos klasės mokiniai su savo mokytoja Diana Jasiene pakvietė tėvelius, kitų klasių pradinukus ir priešmokyklinukus su savo mokytojomis į Abėcėlės šventę “Pabirusių raidžių beieškant…” Puiki nuotaika, laime tviskančios pirmokų akelės liudijo jų džiaugsmą, kad puikiai žino visas lietuvių kalbos abėcėlės raides, moka skaityti, rašyti, gražiai dainuoti, šokti, vaidinti ir deklamuoti. Baigiantis šventei kiekvienam pirmokui mokytoja įteikė pirmoko pažymėjimą, padovanojo po knygelę ir palinkėjo toliau semtis žinių ir išminties. Pirmokams drąsiai spaudė rankas ir dovanojo dovanėles vyresni pradinukai, gimnazijos direktorė ir pavaduotoja.

Šventė, kurioje buvo tiek daug gerumo, nuoširdumo, jaudulio, noro parodyti savo gebėjimus, netruko prabėgti. Buvo smagu pamatyti, kaip rugsėjį buvę nedrąsūs pirmokėliai, paaugę ir daug sužinoję, trokšta keliauti į mokslo ir žinių pasaulį.

Daugiau užfiksuotų akimirkų galite rasti: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.828395233880852.1073742012.210526835667698&type=1

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija