Akcija „Apkabinkim Žemę 2016“

Vasario 26-ąją Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija nusidažė žydra ir balta spalvomis. Kodėl? Ogi prisijungėme prie respublikinės akcijos „Apkabinkim Žemę Valentino dieną“, kuri kvietė lietuvius įprasminti Valentino dieną ir švęsti ją kitaip – išreikšti meilę labai plačiai ir drauge nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios APKABINTI ŽEMĘ.

Akcijos tikslas – Lietuvos vardu apkabinti tas šalis, kurios išdrįso pasakyti: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi pilnateisė narė Pasaulio šalių šeimoje“ bei atvėrė mūsų gimtinei duris į lygiateisį tarptautinį šalių bendradarbiavimą.

Mūsų gimnazija dėkojo antrai pagal dydį Amerikos valstybei – Argentinai. Ne tik garsiai sušukome ispaniškai GRACIAS, bet ir padedami choreografijos mokytojos Aurelijos Savickienės mokėmės šokti argentinietišką tango, gėrėme valgyklos darbuotojų paruoštą itin skanią nacionalinę šios šalies arbatą – matę, kuri gaminama iš išdžiovintų paragajinio bugenio lapų, vaišinomės gardžiais gimnazisčių Godos (II g. kl.) ir Lauros (8 kl.) Vaitkučių, 7-okų, Eglės (4 kl.) ir Ugnės (6 kl.) Gontaičių mamos Andželikos keptais keksiukais, kuriuos papuošėme Argentinos vėliavėlėmis. Taip pat klausėmės Argentinos Respublikos nacionalinio himno, iš žydrų ir batų balionų suformavome širdį, kuri simbolizavo mūsų padėką ir meilę šiai valstybei. Ir dar ne viskas. Dabar ruošiame trumpą video siužetą apie šią akciją ir jį nusiųsime į Argentiną pasirinktai ugdymo įstaigai.

Mokinių savivaldos atstovai dėkoja gimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą akcijoje – MUCHAS GRACIAS 😉

Mokinių savivaldos vardu – A. Damulytė, A. Simėnaitė, L. Vaitkutė (8 kl.) ir

MT koordinatorė L. Arnotaitė

V. Liegytės nuotraukos

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija