Akcija „Būk saugus, moksleivi“

Į Mažeikių PGT organizuojamą akciją „Būk saugus, moksleivi“ įsijungė ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pradinukai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Pasitarę su ugdytiniais nusprendėme, kad važiuosime į Mažeikių gaisrinę.

Ir štai lapkričio 20 dienos ūkanotą rytą išvykome į gaisrinę. Mums labai pasisekė, nes gaisrininkai vyko į mokymus – į imituotą gaisrą Mažeikių pieninėje. Vaikai matė, kaip ugniagesiai greitai apsirengė spec. drabužiais, sėdo į mašinas ir, įsijungę švyturėlius, išvažiavo gesinti gaisro.

Salėje vaikai žiūrėjo animacinius filmukus gaisrų prevencine tematika ir kaip elgtis ekstremaliuose situacijose: užsidegus elektriniams buitiniams prietaisams, kaip išeiti iš degančios patalpos, ką daryti įlūžus ledui. Dėmesingiausi vaikai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis.

Gaisrinės inspektorius Vaclovas Česnauskis parodė vaikams gaisrinės patalpas, turimą techniką ir įrangą, aiškino kaip ji naudojama. Mažieji akcijos dalyviai sužinojo, kad ugniagesiai gesina ne tik gaisrus, bet ir gelbėja avarijų metu mašinose prispaustus žmones, vandens telkiniuose ieško skenduolių. Vaikams, buvo paaiškinta, kad norit tapti gaisrininku, reikia būti stipriems, drąsiems ir ištvermingams.

Už suteiktą informaciją esame dėkingi Mažeikių PGT. Nuoširdus Jums ačiū.

Džiuljeta Vasiliauskienė

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija