Apdovanoti konkurso „Sidabro vainikėlis“ Telšių regioninio turo nugalėtojai

Telšių rajono savivaldybės kultūros centre įvyko tradicinis respublikinis moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis 2019“ Telšių regioninis turas. Šis parodų ciklas sumanytas tam, kad vaikai ir jaunuoliai galėtų parodyti savo darbus, kuriems įtaką darė liaudies menas ar dailieji amatai. Jaunieji kūrėjai skatinami tobulinti savo žinias, meninius gebėjimus, dailiųjų amatų įgūdžius ir varžytis dėl geriausiųjų vardo bei simbolinių prizų – sidabro vainikėlių.  Dalyvius vertino Lietuvos nacionalinio kultūros centro (LNKC) Tautodailės poskyrio vadovė, daktarė Teresė Jurkuvienė, Telšių kultūros centro direktorė , etnografė Sigita Dacienė ir k.t.

Parodoje – atrankoje į Respublikinę Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursinę parodą dalyvavo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos 5- II gimnazinių klasių mokinių sukurti kūrybiniai darbai.

Antrąsias vietas laimėjo  5 klasės mokikė Emilija Šiaudvytytė už pasiūtą lėlę ir II klasės mokinė Laura Žeimytė už iškarpytus ažūrinius karpinius, trečiąsias vietas laimėjo 5 klasės mokinės Ineta Norvaišaitė, Elija Enciūtė, Eimantė Flemingaitė už pasiūtas lėles.

Didžiuojamės konkuso dalyviais ir prizinių vietų laimėtojais, linkime tobulėti ir kurti!

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija