Apie Augustę Kavaliauskaitę

Dar gegužės 10 dieną II klasės mokinė Augustė KAVALIAUSKAITĖ pelnė savo 100-ąjį dešimtuką. Šiandien Augustės sąskaitoje jų jau 111!

Ši būsima 11-okė yra klasės pavaduotoja, išrinkta Marijos Pečkauskaitės idealo siekiančia mergaite. Mokinė, paklausta, ar daug laiko tenka praleisti prie vadovėlių, sako, kad tiek, jog pati jaustųsi patenkinta savo rezultatais. Augustė supranta, kad be mokslo šiame globaliame pasaulyje – nė žingsnio.  Nors gimnazistė neišdavė, apie kokią specialybę svajoja, tačiau akcentavo, jog būtent tai ją ir motyvuoja. Augustės svajonė – pamatyti pasaulį. Disciplinos, kurios jos širdžiai artimos – biologija ir technologijos. Klasės auklėtojas Andrius Šakinskas mokinę apibūdina kaip stropią, labai pareigingą, empatišką ir draugišką.

Auguste, J. V. Gėtės mintis, kad „nelaimingas žmogus, kuris nedaro to, ką jis gali, o vaikosi to, ko jis nesupranta“ – puikiai tau tinka. Tu darai viską, ką gali vardan siekiamo tikslo ir, tikimės, esi laiminga. Pirmyn!2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija