Devintokų nuotykiai: nuo amatų iki labirintų

Gegužės 29 dieną Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos devintos klasės mokiniai praleido įsimintiną ir turiningą dieną Panevėžyje ir Anykščiuose. Ši išvyka ne tik praturtino mokinių kultūrinį akiratį, bet ir suteikė galimybę dalyvauti įvairiose edukacinėse veiklose.

Kultūros paso edukacija „Istorija apie akmens sriubą“

Devintokai pirmiausia dalyvavo įdomioje kultūros paso edukacijoje Panevėžyje. Ši programa „Istorija apie akmens sriubą“ įtraukė mokinius į kūrybišką ir interaktyvų mokymosi procesą, kuriame jie žaidė žaidimą „Saulė šviečia tam…“ ir bandė savo jėgas muzikos instrumentų grojime. Šios veiklos skatino bendradarbiavimą ir kūrybiškumą, suteikė daug teigiamų emocijų ir naujų žinių.

Apsilankymas Upytės tradicinių amatų centre

Po edukacinės programos mokiniai nukeliavo į Panevėžio rajone esantį Upytės tradicinių amatų centrą, kuriame vyko 2024 metų Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ baigiamoji paroda. Parodoje dalyvavo 41 talentingas dalyvis iš įvairių Lietuvos regionų, tarp kurių buvo ir mūsų mokyklos devintokė Kamilė Kavaliauskaitė, atstovavusi Žemaitijos regioną. Kamilė parodai pateikė kūrybinius darbus, atliktus karpinių technika, kurie sulaukė dėmesio ir pagyrų.

Labirintų parkas Anykščiuose

Apžiūrėję parodą, mokiniai patraukė į Anykščius, kur apsilankė Labirintų parke. Čia jie galėjo ne tik pasivaikščioti po įvairius labirintus, bet ir patirti daug džiaugsmo ir nuotykių. Ši pramoga buvo puikus būdas užbaigti dieną, kupiną įspūdžių ir naujų patirčių.

Ši diena buvo ne tik smagi ir prasminga, bet ir suteikė mokiniams galimybę pažinti Lietuvos kultūrinį paveldą, išbandyti save įvairiose veiklose bei susipažinti su kitų regionų kūrybiniais talentais. Tokios išvykos skatina mokinių domėjimąsi kultūra ir menais, skatina bendruomeniškumą ir kūrybiškumą.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija