Draugiškumo pamoka

Š.m. balandžio 24 d. Židikų M.Pečkauskaitės vidurinės mokyklos 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo Mažeikių PPT organizuotoje Draugiškumo pamokoje.

Šiais metais Židikų M.Pečkauskaitės vidurinės mokyklos 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo Mažeikių PPT organizuojamoje akcijoje „Mano mokytojas“. Mokiniai piešė savo mokytoją ir užbaigė du sakinius: „Mane padrąsinantys mokytojos žodžiai: …” ir ,,Gera, kai mokytojas…”. Iš mokinių minčių sukurta atmintinė mokytojui, kas svarbu mokiniui, siekiant kurti gerus tarpusavio santykius.

Aktyviausiai šioje akcijoje dalyvavusioms klasėms prizas – paskaita-pamoka pedagoginėje psichologinėje tarnyboje. Toks prizas atiteko ir mūsų mokyklos 3 ir 4 klasėms. Balandžio 24 d. vykome į Draugiškumo pamoką pedagoginėje psichologinėje tarnyboje. Vaikai susipažino su logopedo, spec. Pedagogo, psichologo darbu,išklausė paskaitėlę apie draugiškumą, tarpusavio supratimą, pagalbą. Žiūrėjo animacinį filmuką, kurį vėliau aptarė. Diskutavo grupelėse. Paskaitėlę vedė psichologė Elena Šmitienė.

Bernadeta Jarmoškienė,
Židikų M.Pečkauskaitės vid. mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija