Edukacinis jaunųjų europiečių švietimas

Pagal Mokymosi visą gyvenimą programą Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla kartu su Bulgarijos Pleveno miesto sustiprinto kalbų mokymo vidurine mokykla vykdo dvišalės partnerystės projektą ,,Edukacinis jaunųjų europiečių švietimas“. Šio projekto veiklos susijusios su šalių kultūrų pažinimu, kalbų mokymusi, saviraiška per muziką, šokį, dailę, fotografiją ir kalbų mokymąsi.

Dvišalės partnerystės projekto šalių partnerių susitikimas šiuo metu vyksta Bulgarijoje, Pleveno mieste. Į partnerių susitikimą išvyko 20 mūsų mokyklos 7-11 klasių mokinių, o juos lydi 4 mokytojai (Lietuvių kalbos mokytojai Rūta Simutienė ir Vytautas Bartkus, šokių mokytoja Aurelija Ulevičiūtė ir kūno kultūros mokytojas Andrius Šakinskas) Projekto veiklos tęsis 10 dienų. Per tą laiką mokiniai ir mokytojai mokysis bulgarų kalbos, keliaus po šalį, susipažins su įžymiomis istorinėmis vietomis, šalies kultūra ir tradicijomis, mėgausis karšta bulgariška vasara.

Dalyvavimas projekte ne tik patenkins žingeidumą, bet praplės mokinių akiratį, patobulins anglų kalbos įgūdžius, susipažins su bulgarų kalba, o svarbiausiai , manau, susiras naujų draugų.

Laima Bartkuvienė, direktorės pavaduotoja ugdymui2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija