Ekskursiją į Klaipėdą

Gegužės 26 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos antrokai ir priešmokyklinukai vyko į pažintinę ekskursiją į Klaipėdą. Mūsų tikslas: aplankyti delfinariumą ir jūrą.

Anksti ryte visi gerai nusiteikę, prisikrovę kuprines maisto pajudėjome iš gimnazijos kiemo. Kelionė vaikams prailgo, vis klausinėjo, ar dar ilgai važiuosime.

Bet, pasiekus perkėlą ir pamačius keltą, nuovargio neliko nė kvapo. Kai kurie vaikai keltu kėlėsi pirmą kartą. Keldamiesi grožėjomės didžiuliu kruiziniu laivu. Vaikams sunku buvo įsivaizduoti, kad gali būti toks milžiniškas laivas.

Štai ir pagrindinis kelionės tikslas – delfinariumas. Kiek buvo džiaugsmo ir karštų plojimų, kai delfinai rodė savo programą!

Po delfinų pasirodymo patraukėme per kopas jūros link. Vaikai pamatė žydinčias pušeles, o pajudinus jų šakeles, pasipylė geltonos žiedadulkės. Jie net nežinojo, kad pušys taip gražiai žydi, o joms nužydėjus užauga kankorėžiukai. Stebėjo ir žydinčias žemuoges, ragavo kiškiakopūsčių. Kelionėje vaikams iškilo klausimas: o kas tos kopos? Pavargę ir alkani susėdome pasistiprinti, draugus pavaišinti. Pietaudami ir sužinojo, kas tos kopos.

Ir štai mūsų gintarinė jūra! Joje plaukiojantys laivai, pakrantėje kriauklelės ir nugludinti akmenukai! Nors vanduo ir šaltas, bet kaip nepabraidysi! Ir po smėlį reikia pabėgioti…

Namo grįžome pavargę, bet kupini įspūdžių, žinių ir geros nuotaikos.

Informaciją parengė mokytojos M. Paulauskaitė ir Dž. Vasiliauskienė2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija