Elkimės saugiai su pirotechnikos priemonėmis

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams dažnai norime paįvairinti šventę pirotechnikos priemonėmis, tačiau dažnas nežinome ne tik kaip jomis saugiai naudotis, bet ir kaip atpažintį nekokybišką gaminį.

Gruodžio 8 dieną Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokiniai rinkosi į aktų salę pasiklausyti Mažeikių rajono policijos komisariato vyresniosios inspektorės Audronės Jurdonaitės-Ostrauskienės pamokos apie pirotechnikos priemonių įsigijimą ir naudojimą. Inspektorė Audronė – mūsų mokyklos absolventė, švietėjišką, prevencinę pamoką organizavo ne atsitiktinai. Kasmet neatsargiai naudodami pirotechnikos priemones, arba naudodami nekokybiškus, savadarbius sprogmenis, Lietuvoje nukenčia ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, todėl itin svarbu juos supažindinti su sprogstamųjų priemonių naudojimo grėsmėmis, atsakomybe už civilinių pirotechnikos priemonių įsigijimo ir naudojimo nustatytos tvarkos pažeidimus.

Tikime, kad mokiniams išklausyta pamoka buvo naudinga ir jie atsižvelgs į inspektorės rekomendacijas: sprogstamuosius gaminius naudoti tik su suaugusiaisiais, prieš naudojant pirotechnikos priemones perskaityti instrukciją, nepirkti pirotechnikos gaminių nespecializuotose parduotuvėse, būti itin atsargiems ir laikytis tinkamo atstumo naudojant sprogstamąsias priemones.

Saugokite save ir kitus!2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija