Etninės Kultūros Popietė “Po Kūrėjo Delnu – Vakar, Šiandien, Visados…”

Šių metų lapkričio 17 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės 7 klasės mokinių komanda  dalyvavo Mažeikių Senamiesčio progimnazijos organizuojamoje Etninės kultūros popietėje, kurią organizavo Saviraiškos ir Lietuvių kalbos bei literatūros mokytojų metodinė grupė. Renginio tikslas – puoselėti tradicines lietuvių etninės kultūros vertybes, stiprinti tautinę ir pilietinę savimonę bei pažinti lietuvių kultūros tradicijas skirtingomis priemonėmis ir būdais.

Renginio metu dalyviai grojo, šoko, atliko įvairias užduotis. Buvo ugdomas estetinis dalyvių skonis, kūrybiškumas ir saviraiška, formuojama kalbinė, kultūrinė ir pilietinė tapatybė, taikomos skaitmeninės technologijos, kurios buvo integruojamos puoselėjant lietuvių etninės kultūros vertybes.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldžiomis dovanomis, tai padėka už  aktyvų dalyvavimą ir indėlį į renginio sėkmę.

Dėkojame nuostabiai mokyklos bendruomenei už palaikymą ir džiugias akimirkas. Taip pat išreiškiame padėką renginio organizatoriams už jų darbą ir pasirūpinimą, kuris leido mums išgyventi ne tik iškilias, bet ir jaudinančias akimirkas.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija