EUROPOS JAUNIMO INDĖLIS KURIANT GERESNĘ ATEITĮ

Pagal Mokymosi visą gyvenimą programą (MVGP) pradėtas vykdyti Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projektas „Europos jaunimo indėlis kuriant geresnę ateitį“ („Young Europeans Contributing to a Better Future“). Jame dalyvauja partneriai iš 8 Europos šalių: Prancūzijos (koordinatoriai), Bulgarijos, Belgijos, Italijos, Turkijos, Ispanijos, Danijos ir mes- iš Lietuvos.
Projekto vykdymo metu bus gvildenama keletas temų:

– pristatomi savo šalies kultūriniai ypatumai, paneigiami stereotipai ir aptariama, ką mes, Europos piliečiai, turime bendro;
– savanorystės veikla ir solidarumas tarp kartų;
– mokslinės inovacijos, kurios patobulina gyvenimą;
– energijos taupymo būtinybė ir buvimas atsakingais jos vartotojais;
– nepaprastai didelė reikšmė, tenkanti „žaliosioms technologijoms“, norint išsaugoti savo planetą.

Jau nuveiktas vienas bendras partnerių darbas- išrinktas projekto logotipas. Mūsų šaliai atstovavo Vaidos Jablonskytės (11 kl.) pasiūlytas logotipas; taip pat savo pieštus logotipus pateikė ir Rasa Galdikaitė (11 kl.) bei Milda Sereikaitė (11 kl.). Ačiū merginoms už dalyvavimą! Konkurse nugalėjo belgų pasiūlytas logotipas, kurį ir matote mūsų mokyklos tinklapio pagrindiniame puslapyje.

Konkurso dalyvių pateikti darbai.

Taip pat jau įvyko ir pirmasis partnerių susitikimas Chalons-en-Champagne mieste Prancūzijoje rugsėjo 25- 30 dienomis. Pateikiame keletą akimirkų iš ten.

Kviečiame pasižiūrėti pateikčių pristatymą, kurį paruošėme apie savo mokyklą, miestelį, rajoną ir šalį.

Nuoroda2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija