Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. Europa mini kalbų įvairovės dieną. Lietuvoje Europos kalbų dienos šventė yra švenčiama nuo įstojimo į Europos Sąjungą. Europos kalbų dienos tikslai yra trys: parodyti visuomenei, kaip svarbu mokytis kalbų; raginti daugiau išmanyti bei vertinti visas kalbas ir skatinti mokytis visą gyvenimą.

Mūsų mokykloje buvo organizuotos įvairios veiklos paminėti šią dieną. Šių renginių tikslas – paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, skatinti mokinių norą pažinti kuo daugiau apie Europos šalis bei jų kalbas.

Į veiklas įsijungė visi užsienio kalbų pedagogai ( anglų kalbos mokytojos Vilma Levickienė, Šarūnė Balsienė, rusų kalbos mokytoja Rita Druskinytė, vokiečių kalbos mokytoja Daiva Gontaitė) bei lituanistai ( Rūta Simutienė ir Laura Arnotaitė). Mokytojų paskatinti mokiniai parengė interviu klausimus įvairiomis kalbomis ir kalbino mokyklos mokytojus bei administraciją. Visų kalbų kabinetai pasipuošė mokinių sukurtais plakatais apie kalbas, kurių jie mokosi. Mokiniai džiaugiasi savo atliktais darbais. Europos kalbų diena buvo užbaigta bendra lietuviška daina „Mano kraštas“.

 

 

 

 

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija