Gerosios patirties sklaida

Lapkričio 6 dieną Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokytojai tarpusavyje dalijosi gerąja patirtimi. Nors mokslo metai vos įsibėgėjo, tačiau jau daugelis mokyklos pedagogų spėjo pabuvoti įvairiuose mokymuose. Pasisėmę naujų idėjų ir žinių jomis suskubo pasidalinti ir su kolegomis.

Suprasdami, kad patirties sklaida veda į kokybiškesnį ugdymą šio susirinkimo metu patirtį skleidė: istorijos mokytoja Lidija Končiutė, biologijos mokytoja Daiva Želvienė, geografijos mokytoja Vida Strakšienė, lietuvių kalbos mokytoja Rūta Simutienė, fizikos mokytoja Aurelija Kasputytė, dailės ir technologijų mokytoja Inga Šilinskaitė, matematikos mokytojas Stasys Dambrauskas ir choreografijos mokytoja Aurelija Ulevičiūtė.

Pavaduotoja ugdymui Laima Bartkuvienė, išklausiusi visų mokytojų pasakojimus, akcentavo, kad teigiami pokyčiai mokykloje vyksta tik tada, kai kartu mokosi visa mokyklos bendruomenė, todėl vylėsi, kad viena labiausiai pedagogų vertinamų kvalifikacijos tobulinimo formų – patirties sklaida, taps gražia bendravimo ir bendradarbiavimo tradicija.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija