Gerumo akcija

Spalio 3 dieną Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunieji šauliai organizavo tradicinę akciją – vyko į Žemaičių kalvarijos senelių globos namus ir nuvežė šių namų gyventojams daug rudens gėrybių.

Jaunieji šauliai nori padėkoti aplinkinių kaimelių gyventojams, kurie prisidėjo prie akcijos. Tariame nuoširdų ačiū Lūšės gyventojams: Ilonai Skirzgilienei, Renatai Paulauskaitei, Sigitai Gimžauskienei. Taip pat dėkojame gausiam Ukrinų kaimo gyventojų būriui: Valerijai Petrauskienei, Liudvikui Vasiliauskui, Magdalenai Šadauskienei, Vandai Kmodienei, Kristinai Čiutienei, Bronelei Pocevičienei, Zitai Ūbienei ir Ukrinų ateitininkų kuopai bei jos globėjai Jurgitai Paulauskaitei. Renave taip pat sulaukėme nemažai žmonių, kurie norėjo padėti senoliams. Ačiū sakome Pranui Ginevičiui, Rimantui Jasmontui, Daliai Mingėlienei, kazimierai Gineitienei, Petrui Katkui, Vandai, kuri nenorėjo nurodyti pavardės, ir Romai Jablonskienei. Padėkos žodžio nusipelnė ir Renavo bendruomenės pirmininkė Roma Jablonskienė, Lūšės kaimo bendruomenės pirmininkė Jadvyga Jagminienė ir Pikelių kaimo bendruomenėws pirmininkė Daiva Gabalienė, kurios paprašytos akcijos iniciatorės, gimnazijos jaunųjų šaulių vadovės Gražinos Mitkuvienės informavo savo bendruomenės narius apie vykdomą akciją. Dėkojame ir Mažeikių vandenų direktoriui Vytautui Mažeikiui už sunkvežimį, kuriuo gėrybes surinkome iš Židikų seniūnijos kaimų ir pristatėme seneliams.

Surinkę pilną priekabą rudens gėrybių vežėme jas senliams. Ten mus maloniai sutiko vietos kunigas. Sukrovėme gėrybes į rūsį. Klebonas mus pavaišino karšta arbata, sumuštiniais, saldumynais, o pasistiprinę keliavome pas senelius, kuriems padovanojome šiltų kojinių, kad žiemą būtų šilta. Seneliai labai apsidžiaugė ne tik dovanomis, gėrybėmis, bet labiausiai mūsų vizitu, šiltu bendravimu, todėl vylėsi, kad kitais metais mes vėl juos aplankysime.

Ugnės PABRĖŽAITĖS (8 klasė) informacija2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija