Gimnazijoje svečiavosi švietimo, mokslo ir sporto ministras 

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius rugsėjo 20 d. lankėsi Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje.

Ministras, lankydamasis gimnazijoje, apžiūrėjo edukacines erdves, stebėjo pamokas, susitiko su mokiniais, mokytojais.

Ministras savo Facebook paskyroje rašė:

Šiandien lankiausi Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, susitikau su šio rajono švietimo įstaigų vadovais.

Kartu tikrai dar galime padaryti daugiau, tačiau jau dabar džiugu matyti aukštus miesto ir rajono mokyklų, jų mokinių pasiekimus. O kūrybišką ir bendraamžius puikiai sutelkiantį Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių prezidentą Edgaras Narkus matau kaip būsimą ministrą ar net valstybės vadovą  🙂

Dėkoju mokyklų bendruomenėms už atvirus klausimus. Kalbėjome apie finansavimą švietimo pagalbos darbuotojams, vaikams skiriamas lėšas edukacinėms veikloms, palietėme mokytojų kvalifikacijos kėlimo ir darbo apmokėjimo temas.

Su Mažeikių rajono savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi aptarėme mokyklų vadovų kadencijų situaciją, kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Seimo narys Valius Ąžuolas rašė:

Mažeikiuose lankėsi Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. Po intensyvios savaitės Seime labai džiaugiuosi, kad pavyko sudalyvauti susitikime su Mažeikių rajono savivaldybės valdžios atstovais, kartu su ministru dar karta apsilankyti Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje ir pabendrauti su mokiniais, pedagogais bei vėl įsitikinti, kad tokios kaimo mokyklos reikalingos. Šią gimnaziją lanko ikimokyklinukai, priešmokyklinukai bei gimnazistai ir visi jie čia gali tobulėti ir susipažinti su mokslo žiniomis taip, kaip miestų gimnazijos mokiniai.

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija