Gimnazijos Šviesos vaikų apdovanojimai 2016

Kaip ir praėjusiais metais, prieš gražiausias metų šventes, savo, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje rinkome Šviesos vaikus, kurie yra paslaugūs, mandagūs, draugiški, veikia tyliai, bet aplink save skleidžia šilumą ir nešykštėdami ja dalijasi su aplinkiniais.

Gruodžio 22-osios rytą į gimnazijos aktų salę sužinoti, kas tapo 2, 3 ir 4 klasių Šviesos vaikais sugužėjo mažiausieji. 2 klasės nominantė – Ema Balsytė, 3 klasės Šviesos mergaite tapo Eimantė Flemingaitė, o 4 klasė gali didžiuotis, kad mokosi drauge su nominantu Mantu Eitmonu.

Tos pačios dienos vakare gimnazistai, administracija, mokytojai ir tėvai rinkosi apdovanoti vyresniųjų klasių Šviesos vaikų. Jais tapo septintokė Ugnė Gontaitė, jos bendraklasis Dovydas Kaminskas ir abiturientas Rokas Žutautas.

Ceremonijos pabaigoje didžiausia ir ryškiausia statulėlė įteikta ryškiausiai gimnazijos Šviesai – direktorei Rimai Širvinskienei, kuri stengiasi ne tik pastebėti šviesą skleidžiančius, bet ir asmeniniu pavyzdžiu moko skirti šviesą nuo tamsos.

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija