Gimnazistai skina pergales sporte!

Mūsų gimnazistai dalyvavo nuotolinėse Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos (LSKF) organizuojamose varžybose, LSKF įkūrėjo Kazimiero Paltaroko taurei laimėti.

Jaunių grupėje (svorio kategorija iki 68 kg.) nugalėjo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos II klasės mokinys Erikas KOCYS (komanda „Žemaitija“. Svarsčiai 20 kg.). Sveikiname Eriką užėmus 1 vietą.

Iš viso šiose varžybose dalyvavo 4 gimnazistai. IV klasės gimnazistas Liutauras VINDAŠIUS suaugusiųjų kategorijoje iki 68 kg. užėmė 2 vietą. Merginų grupėje 2 vietos nugalėtoja tapo abiturientė Akvilė ŠONAITĖ,  o 3 vieta atiteko III klasės mokinei Violetai LIEGYTEI.

Sportininkus ruošia ir gimnazijos bendruomenę mokinių pergalėmis svarsčių kilnojimo varžybose ne vienerius metus džiugina mokytojas metodininkas Andrius Šakinskas.

Vaizdo įraše matote gimnazistą Eriką Kocį.