Gimtasis miestas miniatiūrose

Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinis būrelis pakvietė Lietuvos miestų ir rajonų dailės mokytojus su savo mokiniais dalyvauti respublikinėje parodoje – konkurse „Gimtasis miestas miniatiūrose“ ir mažo formato kūrinėliuose išreikšti savo meilę gimtajam miestui ar miesteliui.

Parodoje „Gimtasis miestas miniatiūrose“ dalyvavo 162 parodos dalyviai, eksponuojama 171 miniatiūra, parodos dalyviai – moksleiviai iš 55 Lietuvos mokyklų ir 40 dailės mokytojų. Parodos dalyviai ir laureatai spalio 13 d. buvo pakviesti į parodos – konkurso atidarymo šventę LR Seimo II rūmus, kur eksponuojama I-oji respublikinė mokytojų ir jų mokinių paroda „Gimtasis miestas miniatiūrose“. Parodą – konkursą globoja Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Parodoje- konkurse „Gimtasis miestas miniatiūrose“ dalyvavo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos I gimnazinės klasės mokinių Simonos Raštikaitės ir Ligitos Skirzgilaitės, bei dailės mokytojos Ingos Šilinskaitės sukurtos miniatiūros.

Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė apdovanojo 5 parodos dalyvius. Išrinkti ir apdovanoti parodos – konkurso laureatai, jų net 17. Laureate tapo ir Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos I klasės gimnazistė Ligita Skirzgilaitė.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija