I gimnazinės klasės mokinių pažintis su Šiaulių darbo rinkos mokymo centru ir Mažeikių reabilitacija ,,Gelmės“

I gimnazinės klasės mokiniai tęsė pažintį su profesijomis, Lietuvos ūkio šakomis ir rajono įmonėmis ,mokymo centrais.

Siekiant padėti mokiniams pasirinkti patrauklią technologijų programą ir užtikrinti programų pasirinkimą vyresnėse klasėse 9 klasėje rekomenduojama integruota technologinio ugdymo programa.

Mokantis pagal Integruotą technologijų programą mokiniai susipažįsta su populiariausiomis Lietuvos ūkio šakomis, su jomis susijusia darbo aplinka , darbo pasauliu, verslo aplinka, realia ūkio šakų vystymosi tendencija ir vykdoma veikla.

Įgyvendinant Integruotą technologijų mokymo programą Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos I klasės mokiniai lankėsi Šiaulių darbo rinkos suaugusiųjų mokymo centre ir susipažino su Šiaulių darbo rinkos mokymo centro Mažeikių padaliniu , įvairiomis profesinio mokymo programomis. Taip pat lankėsi Mažeikių reabilitacijos centre “Gelmės”, turėjo puikią galimybę pabendrauti su specialistais.

Dėkojame Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos administracijai ir Mažeikių darbo rinkos mokymo centro vadybininkei Daliai Dargvainienei už suteiktas žinias, galimybę susipažinti su profesijų pasauliu.

Fotogalerija rasite paspaudę skaityti toliau.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija