Įdomi išvyka

 Kaip ir kiekvieną rytą skubėjome į dailės, muzikos, šokių užsiėmimus. Po pietų vėl kibome į darbus: piešėme, baiginėjome darbus, tvarkėme ir ruošėme parodai. 

Kai kurie vaikai vyko apžiūrėti mūsų rajono piliakalnių. Pirmiausia aplankė Daubarių piliakalnius. Vaikai, vadovaujami matematikos mokytojo S.Dambrausko, matavo jų aukštį ir plotį, klausėsi istorijos mokytojos L.Končiūtės pasakojamų legendų apie piliakalnius. Lankėsi prie Juodojo akmens, dar vadinamo Meilės akmeniu. Keliautojai sustojo Viekšniuose, kur užsuko į Viekšnių vaistinės muziejų, išklausė pasakojimo, net išbandė, kaip skamba pianinas. Aplankė ir Gyvolių piliakalnį, esantį šalia Virvytės ir bevardžio upeliuko santakos. Smagūs, praturtėję žiniomis grįžo stovyklautojai.

O vakare mūsų laukė gamtos viktorina. Pasidalijome komandomis, išsirinkome kapitonus ir atlikome įvairias užduotis. Teko atpažinti gyvūnus, atspėti pagal jų leidžiamus garsus, pagal komandos pasakojimą apie gyvūną ir panašiai. Geriausiai sekėsi komandai ,,Arbūziukai“, kurie ir tapo viktorinos nugalėtojais.

Nepamirštamas buvo paskutinis vakaras, tiksliau naktis. Žiūrėjome net keturis filmus. Kai kurie stovyklautojai nemiegojo visą naktį, kiti užsnūdo gal valandai. Miegančius paženklinome dantų pasta. Tikrai smagiai praleidome paskutinę naktį stovykloje.

Jaunoji žurnalistė Kotryna2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija