Iki, Humanitarų akademija!

<…>

tako nėra viskas

 yra takas tą

žino upė

Just. Marcinkevičius  

 

Birželio 16-ąją penkios Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos III klasės mokinės: Ugnė Gontaitė, Violeta Liegytė, Nomeda Pačengaitė, Aurelija Šlyčytė, Saulė Švažaitė dalyvavo Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos ir Klaipėdos universiteto organizuotame Humanitarų akademijos uždaryme.

Gimnazistėms bei mokytojai Laura Arnotaitei buvo įteikti Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto pažymėjimai, kurie patvirtina, jog jos 2020–2021 mokslo metais lankė Humanitarų akademiją, įsteigtą remiantis Klaipėdos universiteto ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos 2020 m. vasario 7 d. bendradarbiavimo sutartimi, ir išklausė 16 akademinių valandų kursą.

Tiesa, ne pažymėjimų įteikimas tądien buvo svarbiausias, bet konstruktyvi, įdomi diskusija grupėse apie tapatybę. Grupių pokalbius koordinavo Klaipėdos universiteto mokslininkai: prof. dr. Roma Bončkutė, doc. dr. Marijus Šidlauskas, doc. Virginija Kochanskytė, prof. dr. Gintautas Vyšniauskas.

Ačiū M. Račkausko gimnazijai ir lietuvių kalbos bei literatūros vyr. mokytojai Virginijai Aurylaitei už kvietimą dalyvauti Akademijoje, o, svarbiausia, už žodį, kad viskas tęsis. Nekantriai lauksime!

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija