Jauki Padėkos popietė su prancūziškos muzikos prieskoniais

Sausio 22-osios pavakarę į Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinę mokyklą rinkosi mokyklos administracija, mokytojai, personalas, tėvai, rėmėjai, svečiavosi Mažeikių savivaldybės meras Antanas Tenys ir Švietimo skyriaus atstovai. Visus į jau tradicija tapusią Padėkos popietė sukvietė mokyklos direktorė Rima Širvinskienė. Sukvietė norėdama garsiai ištarti „ačiū“ už pasitikėjimą, visokeriopą pagalbą siekiant bendrų tikslų, rūpestį. Direktorė akcentavo, kad visi sunkumai yra daug lengviau įveikiami, kai turi stiprų užnugarį, kai gali drąsiai pasikliauti kiekvienu mokyklos bendruomenės nariu ir žinoti, kad vos prireikus pagalbos tu jos sulauksi.

Mažeikių savivaldybės meras Antanas Tenys savo kalbą pradėjęs mokyklos himno citata – „Ilgesio vaikų pilna / Auga mūsų mokykla“, džiaugėsi mokyklos augimu, pasiekimais linkėjo niekad nestokoti ryžto ir kantriai mokinių širdyse auginti gėrio, grožio daigus, kurie ilgainiui pražys nuostabiais žiedais.

Popietės dalyviams koncertavo ir kerinčius prancūziškos muzikos garsus pirmoje dalyje skleidė penkių „Dainų dainelės“ konkursų laureatė, šiaulietė Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk. Antroje renginio dalyje svečiai buvo kviečiami išgerti puodelį arbatos, kavos, pasivaišinti pyragaičiais, pabendrauti ir net pašokti, nes solistė susirinkusiuosius pradžiugino pyne visiems puikiai žinomų dainų.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija