Jaunimo modernios muzikos festivalis ,,Kalnu skanas 2012“

Balandžio 28 dieną vyko projekto ,,Jungtinis edukacinis kultūrinis bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Latvijos mokyklų pasienyje“ renginys- jaunimo modernios muzikos festivalis ,,Kalnu skanas 2012“. Festivalis vyko Kalnu vidurinėje mokykloje. Šis renginys padėjo abiejų mokyklų mokiniams tobulinti meninius įgūdžius, atsirado bendrystė tarp partnerių. Ne veltui yra sakoma, kad menas – tai kalba, kuria susikalba viso pasaulio tautos.

Festivalio tikslas suaktyvinti ir tęsti kultūrinį bei švietėjišką Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimą populiarinant muziką, kaip jaunimo saviraiškos priemonę.

Todėl festivalio repertuarą sudarė įvairūs žanrai bei stiliai: džiazas popsas, rokenrolas, baladės bei kita moderni muzika. Gražios dainos, vingrios melodijos skambėjo lietuvių, latvių bei anglų kalbomis. Festivalyje dalyvavo profesionalus muzikantas, daugkartinis festivalių ir konkursų laureatas Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje Janis Narkevics. Jaunuolis kartu su savo tėvu atliko keletą nuostabių kūrinių taip pavergdamas klausytojų širdis. Festivalis visų lūkesčius pateisino, nes visiems buvo svarbu platinti kokybišką muziką, ugdančią kiekvieno iš mūsų dvasinę kultūrą.

Čia galite pažiūrėti Latvijos delegacios paruoštą pristatymą2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija