Kalėdinė moksleivių verslų mugė „eXpo2023“

Gruodžio 8 dieną Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunoji mokinių mokomoji bendrovė  „Modern jewerly“ dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojamoje kasmetinėje, jau tradicija tapusia kalėdinėje moksleivių verslų mugėje „eXpo2023“ Vilniuje.

„Modern Jewelry“ prezidentė,  II gimnazinės klasės mokinė Adriana Petrauskaitėi ėmėsi vadovauti bendrovei, atsakinga už bendrus klausimus, veiklos prižiūrėjimą, darbų paskirstymą, išlaidų ir pelno sekimą, bei bendrovės dizainą. Su ja drauge dirbančios viceprezidentės, Eimantė Flemingaitė, Rusnė Statkutė ir Ineta Norvaišaitė, atsakingos už marketingą, finansus, pirkimus ir klientų aptarnavimą, kurios visos su aistringumu atlieka savo įsipareigojimus,

Modern Jewelry“ išsiskiria unikalių papuošalų gamyba. Kiekvienas jų sukurtas papuošalas yra ne tik stilingas, bet ir išskirtinis, leidžiantis klientams atspindėti savo individualumą. Pagrindinis „Modern Jewelry“ principas – sukurti asmeninį ir prabangų stilių, atitinkantį kliento skonį bei asmeninį išskirtinumą.

Produkcijos išskirtinumas yra stipriai grindžiamas naudojamomis medžiagomis. Stiklo karoliukai, kristalai ir kitos kokybiškos medžiagos leidžia klientams pasirinkti iš įvairaus spektro ir atitikti skirtingus skonius bei poreikius. „Modern Jewelry“ užsiima ne tik kūrybiniu verslu, bet ir švietimu. Mokinės veda edukacinius užsiėmimus mokyklos bendruomenėje, dalindamos savo įgūdžius ir suteikdamos kitiems galimybę išbandyti rankų darbo meną.

Be to, siekia prisidėti prie aplinkosaugos, renkant senus, nenaudojamus papuošalus ir juos panaudojant originalių papuošalų gamyboje. Šis žingsnis padeda mažinti taršą ir skatina gamtos išsaugojimą, darydama įtaką aplinkai ir visuomenei.

Mugėje „eXpo2023“, kurioje dalyvavo net 130 jaunųjų bendrovių, „Modern Jewelry“ sugebėjo pristatyti savo produkciją ir pritraukti dėmesį ne tik savo originaliais papuošalais, bet ir kokybišku verslo modeliu. Visi jų pagaminti unikalūs kaklo papuošalai buvo parduoti, sulaukdami daug klientų susidomėjimo.

Dėkojame mokyklos administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti renginyje. Tai ne tik suteikė mokinių verslui galimybę išsiskirti, bet ir įkvėpė kitiems jauniems talentams siekti savo svajonių ir įgyvendinti kūrybinius bei verslo projektus.

Gaminamų gaminių katalogas

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija