Karjeros popietė Klaipėdos universitete

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokiniai, vadovaujami socialinės pedagogės karjeros koordinatorės Nijolės Mažeikaitės, lankėsi Klaipėdos universitete. Čia 8–12 klasių moksleiviai prisijungė prie teorinių bei praktinių užsiėmimų, kurie gali būti naudingi ne tik gilinantis į žmogaus emocinę savijautą, bet ir praversti ateityje, renkantis profesiją.

Mokinius svetingai priėmė KU Socialinių mokslų fakulteto Vadybos katedros prof. dr. R. Stašys, prof. dr. L. Šimanskienė bei 4 kurso studentas Š. Banevičius. Išsamiai pasidalindami savo patirtimi jie pristatė vadybos studijų programą, aptariant šalies ekonomiką, vyraujančius pokyčius, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, bei profesijų paklausą.

Išvykos įspūdžius sustiprino susitikimas su lektoriumi dr. A. Giedraičiu, kuris sutiko individualiai konsultuoti mokinius jiems aktualiais profesijos pasirinkimo klausimais, gilinantis į savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Milda SEREIKAITĖ ir Andželika JOKUBAUSKAITĖ | Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokinės

Daugiau nuotraukų Facebooke: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.590264317693946.1073741871.210526835667698&type=1

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija