Kino naktis 3D

Sausio 23-iosios pavakarę į Sodų vidurinės mokyklos aktų salę, kur vyko sėkmės istorijų filmų peržiūros naktis, rinkosi Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinių mokyklų ir Sodų ir aukštesniųjų klasių mokiniai.

Beveik pusšimtis dalyvių su karjeros koordinatorėmis Nijole Mažeikaite ir Jurgita Montrimiene žiūrėjo ir aptarė filmus, kuriuose vaizduojamos sėkmingą karjerą pasiekusių žmonių istorijos, atskleidžiami sėkmingai karjerai svarbūs dalykai. Karjeros koordinatorių skatinami renginio dalyviai formulavo sėkmės, laimės sąvokas, modeliavo savo troškimus ir norus, siejamus su ateitimi. Filmų aptarime dalyvavo ir rajono policijos komisariato pareigūnė, mokyklos jaunųjų policijos rėmėjų būrelio vadovė Roma Antanavičiūtė. Karjeros koordinatorės mokinius vaišino kukurūzų spragėsiais, arbata.

Kadangi nemažą savo laisvalaikio dalį jaunimas praleidžia prie televizorių ekranų ir kompiuterių vaizduoklių, filmų aptarimo metu buvo bandoma formuoti kritinį mąstymą, užsimenama apie laiko vadybą, o svarbiausia – apie sąmoningą apsisprendimą ir tikslo siekimą.

Renginio dalyvius tąnakt jungė pozityvios nuotaikos.

Tikimasi, kad nors dalis sėkmės istorijų filmų peržiūros naktyje dalyvavusių mokinių ras savyje drąsos ryžtingai stoti prie savo ateities vairo, prieš tai suvokus, kuria linkme pasukti baigus mokyklą. Renginio dalyviai turėjo užfiksuoti ir „pasidėti po ranka naują failą“, pavadintą „Mano ateities planas“.

Daugiau nuotraukų:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.612023575518020.1073741884.210526835667698&type=12019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija