Kitokios literatūros pamokos

Gegužės 22 ir 25 dienomis Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos II ir III klasių mokiniai virtualiai aplankė Maironio lietuvių literatūros muziejaus Juozo Grušo ir Salomėjos Nėries memorialinių muziejų padalinius.

Gegužės 22 dieną gimnazistai klausė Juozo Grušo memorialinio muziejaus muziejininkės Giletos Banytės paskaitos apie rašytojo gyvenimą bei tragikomediją „Meilė, džiazas ir velnias“. Muziejininkė mokiniams atsiuntė ir testą įsivertinimui, kurį šiandien, pamokos metu, II  klasės mokiniai atliko.

Gegužės 25 dieną susitikome pasikalbėti ir išklausyti Salomėjos Nėries memorialinio muziejaus muziejininkės Kristinos Grigonytės pasakojimo apie Salomėjos Nėries gyvenimo kelią, jos kūrybą. Pamokos metu mokiniai reflektavo, ar sužinojo kažką naujo, kuo šios pamokos metu išgirsta informacija papildė jų žinias. Vieni gimnazistai akcentavo, kad Salomėjos Nėries poezija jiems labai patinkanti, kitiems įstrigęs faktas, kad namą, kuriame dabar įsikūręs muziejaus padalinys, Salomėjos Nėries vyras projektavęs savomis rankomis, kitiems patikę pamatyti rašytojos daiktus ir pan.

Ačiū Maironio lietuvių literatūros muziejaus Juozo Grušo ir Salomėjos Nėries memorialinių muziejų padalinių muziejininkėms Giletai Banytei ir Kristinai Grigonytei už virtualią kelionę po muziejus. Pažadėjome, kad karantinui pasibaigus ir pirmai progai pasitaikius būtinai aplankysime jus.

II ir III klasių lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

Lauros Arnotaitės informacija

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija