Lietuvos moksleivių technologijų olimpiada

Balandžio 20-21 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centre (ŠPRC) vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada. 4 srityse varžėsi daugiau kaip 100 mokinių iš įvairių Lietuvos miestų, rajonų mokymo įstaigų. Mokiniai paruošė ir pristatė ne tik projektinius namų darbus, bet ir varžėsi tarpusavyje, atlikdami praktines užduotis Šiaulių PRC Statybos, Buitinių paslaugų bei Prekybos ir verslo skyriuose.

Technologijų olimpiada „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Olimpiados tikslas – ne tik skatinti mokinius domėtis technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias, bet ir ugdyti mokinių patriotiškumą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atskleisti mokinių savitą požiūrį į tautinį paveldą, modernumą, šiuolaikiškumą, puoselėti tautiškumą.

Mokinių darbus vertino kompetentinga profesionalų komisija.

Mažeikių rajoną atstovavo 2 mokiniai; Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos III klasės mokinys Dovydas  Munius ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos 8 klasės mokinys Titas Žvirždinas. Titas tekstilės srityje Lietuvos moksleivių technologijų olimpiadoje laimėjo I laipsnio diplomą ir aukso medalį. Sveikiname!2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija