Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės svarsčių kilnojimo varžybos.

Sausio 12 dieną Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijoje vyko pirmasis 2019 metų Lietuvos mokyklų žaidynių finalas – svarsčių kilnojimas.

Nugalėję tarpzoninėse varžybose, finale kartu su kitomis  8 stipriausiomis  bendrojo lavinimo mokyklomis jau penktus metus iš eilės varžėsi ir mūsų gimnazijos sportininkai.

Židikiškių komanda nebuvo pilnos sudėties, vietoje 8 sportininkų dalyvavo tik 6, bet vistiek sugebėjo pasiekti puikų rezultatų.  Erikas Kocys jau po stūmimo veiksmo tapo praktiškai nepavejamas savo varžovams ir užtikrintai bei  lengvai svorio kategorijoje iki 53 kg laimėjo 1 vietą.

Svorio kategorijoje virš 85 kilgoramų, aplenkęs  net 11 varžovų nugalėtoju tapo Mantas Ramonas. Edvinas Semionovas (-73 kg|) ir Ramunė Lukošiūtė po atkaklios kovos užėmė trečiąsias vietas, o Violeta Liegytė laimėjo antrą vietą.
 Iš 6 komandos narių 5 tapo čempionais bei prizininkai ir to pakako, kad Židikų Marijos Pečkauskaitės komanda bendroje įskaitoje iškovotų 3-ią vietą