Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės varžybos

2020-01-10  Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko finalinės LMŽ svarsčių kilnojimo varžybose, kuriose kartu su 10 kitų komandų dalyvavo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos sportininkai.

Po praėjusių metų sezono iš pagrindinės komandos sudėties liko tik 3 mokiniai, kiti buvo naujokai, tad apie  aukštų tikslų siekimą  kaip komandai buvo galvojama labai atsargiai. Bet varžybos parodė ką kitą.

Svorio kategorijoje iki 58 kg nenugalimas jau trečius metus iš eilės buvo Erikas Kocys,  svorio kategorijoje  iki 53 kg Deividas Šukys tik 0,5 tašku atsilikęs užėmė antrąją vietą, svorio kategorijoje iki 73 kg Tomas Igaris užėmė antrąją, o Armandas Mylė trečią vietą. Tarp merginų iki 63kg čempione tapo Violeta Liegytė, o svorio kategorijoje vos prieš mėnesį sportuoti pradėjusi Akvilė Šonaitė užėmė trečia vietą.

Komandos 6 sportininkai iš aštuonių tapo varžybų nugalėtojais bei čempionais ir tai lėmė, kad mūsų gimnazijos komanda, surinkusi 102 taškus laimėjo III-ią vieta!

Sveikinimai sportininkams už sunkų darbą treniruotėse ir pasiektus rezultatus varžybose!