LMŽ finalinės kaimo vietovių mokyklų varžybos

Vasario 7 dieną Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje vėl rinkosi svarsčių kilnotojai – šįkart vyko 2019/2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinės svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo 10 stipriausių tarpzoninėse varžybose 1-2 vietas užėmusių komandų.

Mūsų gimnazijos sportininkai trejus metus iš eilės buvo  šių varžybų čempionais, tad šių varžybų tikslas buvo apginti šį titulą ketvirtus metus iš eilės, juolab, kad jos vyko šeimininkų salėje.

Svorio kategorijoje iki 53 kg Deividas Šukys, svorio kategorijoje iki 58 kg, merginų svorio kategorijoje iki 63kg Violeta Liegytė tapo nugalėtojais savo svorio kategorijose, svorio kategorijoje iki  68 kg Liutauras Vindašius užėmė trečią vietą, o svorio kategorijoje iki 73 kg Tomas Igaris buvo antras. Armandas Mylė penktas, Akvilė Šonaitė merginų svorio kategorijoje virš 63 kg liko ketvirta.

Deja, bet šitų rezultatų nepakako tapti čempionais – komandinėje įskaitoje Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija liko antra, nusileisdama pajėgiems varžovams iš Kvėdarnos.

Nepaisant šito, mūsų gimnazistai pasiekė nemažai puikių asmeninių pasiekimų bei rekordų, atidavė visas jėgas. Šaunuoliai!!!

Po šių varžybų laukia trumpas poilsis ir toliau pasiruošimas Lietuvos čempionatų kovoms.