Mažųjų mokinukų edukacinė išvyka

Priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1–3 klasių mokiniai su savo mokytojomis vyko į Klaipėdą. Mažieji pabuvojo laikrodžių muziejaus kiemelyje, kur apžiūrėjo įvairių formų ir dydžių saulės laikrodžius. Žaisdami susipažino su metų laikų ciklu, mėnesiais, para.

Antrokai ir trečiokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Astronomijos ABC“, kur aiškinosi astronomijos paslaptis, pakeliavo po Visatos platumas, teoriškai pažino Saulės sistemą, daugiau sužinojo apie planetas, kitus dangaus kūnus. Antroje užsiėmimo dalyje įgytas žinias įtvirtino gamindami Saulės sistemos modelį: iš popieriaus iškirpo Saulę, planetas, jas nuspalvino ir sujungė į modelį.

Pasivaikščioję po Klaipėdos senamiestį ir apžiūrėję Skulptūrų parką, išvyko į Klaipėdos rajone Jonušuose įsikūrusį zoologijos sodą. Šio zoologijos sodo kolekciją sudaro apie 200 rūšių gyvūnų, iš kurių nemažai yra įtraukta į Lietuvos ir Tarptautinę Raudonąsias knygas. Vaikai apžiūrėjo draugiškąsias lamas, kupranugarius, asiliukus, ponius, beždžiones, mešką ir daug kitų įvairiausių gyvūnų. Didžiausią įspūdį paliko plėšriosios katės: leopardai, panteros, baltieji tigrai (vieni iš rečiausių Baltijos šalyse), pumos, jaguarai, lūšys.

Pradinių klasių mokytojų informacija ir nuotraukos2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija