MIELOSIOS MAMYTĖS!

Metai sukasi ratu. Štai ir vėl į mūsų gyvenimus pasibeldė pavasaris: atbunda gamta, saulė vis dažniau šviečia į veidus, paukšteliai gieda gražiausias giesmes. Artėja ir gražiausia pavasario šventė – Mamos diena. Ši šventė pavasarį taip pat spalvina ryškiomis spalvomis. Tokią dieną atsimename Mamas, gyvas ir tas, kurios jau stebi mus iš viršaus. Nuostabiausios gėlės ir gražiausi žodžiai tądien skiriami tik joms. O mums, vaikams, taip gera regėti Mamos veidą, pasipuošusį šypsena ir spindėte spindinčias akis…

Mama – žodis, į kurį telpa visas pasaulis. Pagalvojus apie mamą, širdyje pražysta gražiausios gėlės, pilve skraido drugeliai, o mintyse – prisiminimai, patirti su Tavim, Mama. Pats gražiausias prisiminimas – pirmas žvilgsnis į ašarotas Tavo akis, išvydus mane. Žinoma, tos akimirkos mes, kaip vaikai, neprisimename, bet Tavo širdyje ji gyvens amžinai. Tavo šypsena gydo, o žodis motyvuoja.

Tik Tavo dėka esame tokie unikalūs. Tu, Mama, mus mokai visko, sudedi į mus visą save, atiduodi, ką turi geriausia. Dažnai tik laikui bėgant suprantame, kad Tu, Mama, mums, vaikams, esi atrama. Žmogus, kuriuo galima pasitikėti bet kur ir bet kada. Tu – šilumos ir meilės skleidėja. Tavo glėbyje, Mama, visada žinome, kad būsime išklausyti ir suprasti, mylimi ir paguosti. Tikime, kad Tu džiaugsies mūsų laime kartu su mumis ir guosi, kai mums skaudės.

Mielos Mamos, su artėjančia švente, žydėkit, džiuginkit ir tiesiog būkit. Jūsų dėka pasaulis tampa šviesesnis. Esat amžina mūsų gyvenimo šviesa.

I g. kl. mokinė Kotryna DRABAVIČIŪTĖ

Nuotrauka ir eilėraštis – Kotrynos mamos2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija