Mokinių taryba metus užbaigia darbingai

Gruodžio 19–20 dienomis Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Mokinių tarybos nariai dalyvavo konferencijoje „Šaknim – pragarą, šakom – į dangų”.

Dirbome keturiose darbo grupėse. PIRMOJI DARBO GRUPĖ: Renginių organizavimas. Mokymų vadovas – Simas Ciplinskas. Lektorius pristatė, kaip tvarkingai, lengvai, nestresuojant suorganizuoti renginį. ANTROJI DARBO GRUPĖ klausė pranešimų apie komandos formavimą. Mokymųus šia tema vedė Povilas Virbašius. Jis mus supažindino su žingsniais, kaip sudaryti nepriekaištingą darbo komandą, išlaikyti grupės mikroklimatą. TREČIOJI DARBO GRUPĖ gilino žinias apie viešąjį kalbėjimą. Patirties sėmėmės iš vadovo Emilio Mikulskio, kuris dalijosi patarimais, kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę, ką daryti ir kaip valdyti šią, dažniausiai pasaulyje pasitaikančią, fobiją. KETVIRTOJI DARBO GRUPĖ – klausėsi ir diskutavo apie sveikatos ir lytiškumo ugdymą bei rengimą šeimai. Mokymus šia tema vedė Karolina Pralgauskytė. Lytiškumas visuomenėje yra labai opi tema, ja bijoma kalbėti, ypač mokykloje, bet visi suprantame, kad būtina.

Neslėpsime, senokai dalyvavome tokioje aktualioje ir įdomioje konferencijoje. O rytoj, gruodžio 22 dieną vyks MT posėdis, kuriame pasidalinsime žiniomis ir idėjomis su draugais, kurie negalėjo dalyvauti.

Mokinių tarybos narės, Rugilės Stirbavičiūtės (8 kl.) informacija

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija