Mokykloje lankėsi svečiai iš Švedijos

Šių metų balandžio 7 d. Mažeikių Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje lankėsi svečiai:

22-iejų Ahus miestelio Lion klubo narių delegacija, vadovaujama Leif Dalhvist; Kristianstado švedų-lietuvių bendruomenės siela Laima Andersson; Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė; Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė; Mažeikių moterų LIONS klubo narės- Virginija Eidimtienė ir Regina Lukošienė; UAB „Budinks” vadovas Darius Buknys, UAB „Versmintė“ direktorius Kazys Čepys.

Mokyklos direktorė Rima Širvinskienė padėkojo Švedijos Ahus miestelio Lion klubo nariams už indėlį renovuojant mokyklos bendrabučio pirmojo aukšto gyvenamąsias ir buitines patalpas : iš 250 tūkstančių litų, skirtų renovacijai, 237 349, 27 litus paaukojo šio klubo nariai; 25 procentais šios sumos prie renovacijos prisidėjo Mažeikių rajono savivaldybė.

Mokyklos mokiniai ir mokytojai svečiams paruošė koncertą, kuriame buvo parodytas teatralizuotas Židikų pristatymas anglų kalba, skambėjo dainos lietuviškai ir švediškai, svečius džiugino jaunieji muzikantai ir šokėjai.

Pasidžiaugta, kad mokykla yra atvira naujovėms, kad joje dirba puikūs ir kūrybingi mokytojai, kad pagal respublikos mokyklų reitingą mokykla pakilo per 211 mokyklų. Tai rodo rimtą požiūrį į mokslą ir darbą.

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos ir Švedijos lietuvių bendruomenės bei Ahus miestelio Lion klubo draugystė- puikus pavyzdys, kad bendraujant ir bendradarbiaujant galima pasiekti puikių rezultatų, lydinčių mokyklą link užsibrėžto tikslo- tapti gimnazija.

Nuotraukos Facebook’e2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija