Naktinė jaunųjų šaulių stovykla Židikuose

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje spalio pabaigoje, prieš pat mokinių atostogas, vyko naktinė šaulių stovykla, kurią organizavo gimnazijos šaulių vadovė Gražina Mitkuvienė. Naktinėje stovykloje dalyvavo ne tik mūsų mokyklos, bet ir jaunieji šauliai iš kitų mokyklų: Tirkšlių, Mažeikių Kalnėnų, Nevarėnų, Telšių, Sedos ir iš Ruzgų.

Pirmiausia vyko orientacinės varžybos po Židikų miestelį. Po to šauliai išbandė savo taiklumą – vyko šaudymo ir smiginio varžybos, jėgą ir stiprybę – rankų lenkimo ir girų kilnojimo varžybose. Tada šaulių laukė tikros ,,šauliškos“ varžybos: reikėjo užsidėti dujokaukes, pūsti balioną, kol susprogsta, nešti “nabaštiką”.  Rungčių įvairovė patikrino jaunųjų šaulių vikrumą, greitį, jėgą, taiklumą.

Po visų varžybų jaunųjų šaulių laukė diskoteka, kurioje išnaudojom dar likusias jėgas šokdami. Pasilinksminę kritome miegoti, bemat pakirto saldus miegas.

Ryte  kėlėmės anksti.  Vyko apdovanojimai, o po to tvarkėmės. Atsisveikinę išsiskirstėme kupini įspūdžių, naujų potyrių, išbandę save.

Jaunoji žurnalistė ir šaulė Rugilė Stirbavičiūtė

Nuotraukos Violetos LIEGYTĖS2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija