NAKTINIS JAUNŲJŲ ŠAULIŲ SĄSKRYDIS VIEKŠNIŲ GIMNAZIJOJE

Šiais metais  pirmąją  Žemaitijos 8-osios rinktinės jaunųjų šaulių naktinę stovyklą organizavo Viekšnių gimnazijos jaunieji šauliai.  Stovyklos tikslas buvo ugdyti lyderio savybes, skatinti atsakomybę ir pasitikėjimą dalyvaujant komandinėse ir asmeninėse rungtyse. Šioje stovykloje dalyvavo  virš šimto jaunųjų šaulių.  Tai jaunieji šauliai iš Telšių, Plungės, Alsėdžių, Tryškių, Kulių, Sedos, Židikų, Gabijos  gimnazijų, Kalnėnų, Tirkšlių progimnazijų, Senamiesčio pagrindinės mokyklos.

Stovykla prasidėjo atidarymu, kurio metu dalyviai sugiedojo Lietuvos Himną, po to buvo supažindinti su stovyklos programa ir saugumo elgesio  instruktažu. Po stovyklos atidarymo vyko paskaitos, o po jų prasidėjo pasiruošimas orientacinėms varžyboms. Kiek pailsėjus vyko komandinės ir asmeninės rungtys.

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunieji šauliai Arijus: Vilkas, Domantas Uikys ir Stančikas Emilijus, krepšinio varžybose užėmė antrą vietą ir buvo apdovanoti medaliais. Kvadrato varžybose  Brilijonka Tajus, Aleksandrovas Nojus, Jonauskas Armandas, Kryžiūtė  Martyna, Kvedaras Domantas,  Beniušytė Samanta, Aleksandrovaitė Neringa užėmė pirmą vietą ir buvo apdovanoti taure. Šaudymo varžybose  Beržinskaitė Elija užėmė trečią vietą, o Uikys Domantas užėmė antrą vietą. Abu buvo apdovanoti medaliais. Įnirtinga kova vyko šaškių varžybose, bet čia šauniai pasirodė  Aleksandrovas Nojus, kuris iškovojo trečią vietą ir buvo apdovanotas medaliu. Būrių vadai taip pat galėjo prisidėti prie savo būrių. Jiems buvo organizuota viktorina apie Viekšnių miestelio šaulius. Susumavus visus rezultatus Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunųjų šaulių būrys, kurį sudarė 5-7 ir 9 klasės mokiniai, iškovojo komandinę antrą vietą, jiems buvo įteikta taurė. Mūsų  gimnazijos jaunieji šauliai šiose žaidynėse buvo pats jauniausias būrys. Ir visų nuostabai sugebėjo iškovoti  antrą komandinę vietą ir aplenkti tokius būrius, kaip Gabijos, Alsėdžių, Sedos. Galiu tik tiek pridurti: svarbu ne ūgis, bet SMŪGIS. Auga gera  Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunųjų šaulių pamaina.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Gražina Mitkuvienė2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija