Partizanų dainų šventė „Už Laisvę, Tėvynę ir Tave“

partizanu_dainosBalandžio penkioliktą dieną gimnazijos vokalinis ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojo Juozo Daukšo, dalyvavo  partizanų dainų šventėje „Už Laisvę, Tėvynę ir Tave“, kuri vyko Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje. Mokiniai atliko partizanų dainą ,,Gal pavargai“.

Dainų šventės tikslas – ugdyti pagarbą Tėvynės gynėjams: vyrams ir moterims, ilgus metus kovojusiems prieš sovietų okupaciją, kūrusiems ir dainavusiems, guldžiusiems savo jaunas galvas už Laisvę, Tėvynę ir Tave.

Šventėje dalyvavo apskrities, rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokinių įvairios sudėties vokaliniai ansambliai, duetai, solistai bei suaugusieji: šaulių, tremtinių, romansų ir kiti meno kolektyvai.

Šventės dalyviai buvo apdovanoti Mažeikių rajono administracijos Švietimo skyriaus ir gimnazijos padėkos raštais, Mažeikių Šaulių  kuopos vado dovanomis.

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokiniai džiaugėsi, kad galėjo sudalyvauti šioje šventėje, nes tai ne tik puikus būdas skatinti meilę Tėvynei, bet ir galimybė susipažinti su aplinkinių mokyklų mokiniais. Naujos pažintys atveria dar daugiau kelių idėjų įgyvendinimui, kurios gali būti glaudžiai susijusios su Lietuva ir jos istorija. Tad tikimės, kad šia puikia iniciatyva užsikrės dar daugiau mokyklų ir gimnazijos mokiniai galės dalyvauti dar ne vienoje šventėje kaip ši.

 

 

 

 

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija