Partnerių susitikimas Turkijoje

Gruodžio 12-16 dienomis įvyko ketvirtasis projekto ,,Let’s say stop to violence together” (Nr. 2020-1-EL01-KA229-078803_2/1) partnerių susitikimas Turkijoje, kuriame kartu su Graikijos, Italijos, Rumunijos mokytojais dalyvavo direktorė Rima Širvinskienė, dailės ir technologijų mokytoja Inga Šilinskaitė bei projekto koordinatorė Emilija Kniukštė. 

Atvykus į Anamur mokyklą projekto dalyvius pasitiko mokiniai, kurie dainavo tradicines partnerių dainas. Atliko dainą ,,We are the world”, kurios pagrindinė mintis sustiprinti meilės ir taikos jėgą gyvenimui be smurto. Po pasirodymų susipažinome su mokykla bei tobulinome skaitmenines kompetencijas, dalyvaudami ,,Web20 tool” mokymuose, kuriuose buvo išsamiai pristatytos programos ,,Artsteps” ir ,,Scratch”.

Mobilumo metu dalyvavome paskaitoje ,,Pykčio valdymas”. Psichologė H. Korkmaz kalbėjo apie pyktį, kuris yra viena iš bazinių emocijų, todėl pabrėžė, kad svarbu gebėti pyktį atpažinti ir mokėti išreikšti konstruktyviu būdu, be neigiamų padarinių sau ir nepakenkiant kitiems. Paskaitos metu sužinojome, kuo skiriasi pyktis ir agresija, kokia yra pykčio įtaka žmogaus sveikatai bei kokie yra efektyvūs nusiraminimo būdai. Po paskaitos mokiniai pristatė trumpą vaidinimą apie pyktį ir jo išreiškimo būdus. 

Kitomis dienomis aptarėme jau įgyvendintas ir tolesnes projekto veiklas, kartu su kitais dalyviais dalinomės gerąja patirtimi, turėjome galimybę artimiau susipažinti su turkų kultūra, dalyvavome įvairiose išvykose ir edukacijose. 

Gegužės 8-12 dienomis projekto partnerių susitikimas įvyks Lietuvoje.

Projekto koordinatorės gimnazijoje Emilijos Kniukštės informacija

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija