Piešinių paroda – konkursas „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“

Plungės kultūros centras jau šešioliktus metus kvietė vaikus ir jaunimą dalyvauti jaunųjų menininkų sąjūdyje „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“. Pagrindinis projekto tikslas yra puoselėti tautodailės tradicijas vaikų ir jaunimo tarpe, atskleisti talentingiausius, pagerbti unikalaus žemaičių skulptoriaus Stanislovo Riaubos atminimą. Šiais metais projekte dalyvavo 77 jaunieji menininkai, parodoje – konkurse buvo eksponuojami skulptūros, tapybos, grafikos ir taikomosios dailės kūriniai. Projektui talkino 32 dailės ir technologijų mokytojai.
Ši paroda – vienintelė metuose dailės paroda, kurią aplanko didžiausias būrys žiūrovų. Visi lankytojai tyrinėjo ir grožėjosi projekto dalyvių darbais o dar kiti, norintys išreikšti savo nuomonę galėjo balsuoti už labiausiai patikusį skulptorių, grafiką, tapytoją, amatininką. Didžiuojamės, džiaugiamės ir sveikiname Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos II klasės mokinę Godą Vaitkutę, ji pripažinta geriausia tapytoja.
8 klasės mokinė Laura Vaitkutė pripažinta kaip grafikė buvo apdovanota Švedijos Boxholmo organizacijos piniginiu 50 Eur prizu.
Kiti dalyviai 7 klasės mokinė Laura Žeimytė, 8 klasės mokinė Agnė Damulytė ir II gimnazinės klasės mokinė Agnė Mumgaudytė buvo apdovanotos Plungės kultūros centro ir UAB ,,Ladonas“ prizais, o 8 klasės mokinė Aistė Simėnaitė ir I gimnazinės klasės mokinė Karolina Rozgaitė apdovanotos padėkos raštais.

Projekto uždarymo šventė buvo ypatinga ir tuo, kad šventės pabaigoje dailininkas Vytautas Kusas iš Palangos pademonstravo pastelinės tapybos techniką.
Sveikiname parodos – konkurso dalyvius, prizininkus ir linkime kūrybinės sėkmės!2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija