PILIETIŠKUMO PAMOKA ŽIBURĖLIO PRADINĖJE MOKYKLOJE

Kovo 8 d. Židikų  Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunieji šauliai vedė pilietiškumo  pamoką, skirtą Kovo 11-ajai Lietuvos valstybingumo atkūrimo dienos paminėjimui, Žiburėlio pradinės mokyklos  antroje klasėje.

Mūsų šauliukai antrokėlius supažindino su Lietuvos šaulių sąjungos istorija, su Židikų Marijos Pečkaukskaitės gimnazijos  jaunųjų šaulių būrio įkūrimo  istorija. Kuo gyvena, ką veikia, kokias akcijas organizuoja, kaip leidžia laisvalaikį jaunieji šauliai?   Skaidres pristatė ir jas pakomentavo jaunoji šaulė Kotryna Drabavičiūtė.  Po pristatymo antrokai turėjo atsakyti į klausimus. Už teisingus atsakymus buvo apdovanoti prizais.  Jaunieji šauliai   atsakinėjo į  klausimus apie šaulius.   Arijus Vilkas ir Eimantas Šonas supažindino vaikus su oriniu šautuvu. Išvardijo jo dalis. Parodė ir paaiškino, kaip reikia laikyti šautuvą, kaip nusitaikyti, parodė šaudymo padėtis. 

Po pamokos ėjome  į lauką rikiuotei, vėliavos pagerbimui, himno giedojimui, žodį tarė mokyklos direktorė Kornelija Arnotienė. Vėliau vyko aktyvios veiklos. Mūsų gimnazijos jaunieji šauliai mokė antrokus šauliškos rikiuotės. Renginio pabaigoje mus pavaišino kareiviška koše ir arbata.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Gražina Mitkuvienė2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija