Pradinukų išvyka į DRMC

Vasario 25 d. 1 ir 2 klasių mokiniai lankėsi VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro Mažeikių filiale. Pirmiausia apsilankė fizinės medicinos ir reabilitacijos centre “Gelmės”, kur siūlomas reabilitacinių paslaugų kompleksas siekiantiems gydytis ir sveikatą palaikyti nemedikamentinėmis priemonėmis. Vaikai, apsiavę antbačius, tyliai vaikščiojo po “Gelmes” ir stebėjo dirbančių kineziterapeutų, masažisčių, bendrosios praktikos slaugytojų darbą. Vaikai pamatė druskų kambarį, povandeninio masažo procedūrą, pirtis, pavyko užeiti į baseino patalpas ir pamatyti baseine kineziterapeutės vedamą mankštą. Kūdikių ir vaikų mankštų salėse mokiniai patys komentavo, kam skirtos mankštų metu naudojamos priemonės: kamuoliai, gumos, svareliai. Kineziterapijos salėje mokiniai pajuto vibruojančios lazdos poveikį.

Pažintinio vizito metu mokiniai sužinojo, kokios darbo rinkos mokymo centre vykdomos suaugusiųjų mokymo programos. Apsilankę virėjų grupėje pamatė, kaip ruošiamas įdarytas upėtakis, statybininkų – apdailininkų klasėje susipažino su įvairiais statybininkų įrankiais, pardavėjo ir kasininko mokymo klasėje patys galėjo būti pirkėjais ir pardavėjais, išbandyti kasos aparatą. Apsilankius pas būsimas kirpėjas, jos vaikams atliko modelinius kirpimus, o mergaitėms – ir įdomius sušukavimus.

Vaikai taip pat susipažino su vairuotojų mokymo ypatumais. Vairavimo instruktorė supažindino mažuosius vairuotojus su pradinio vairavimo treniruokliu, skirtu B kategorijos vairavimo pradžiamoksliams, su vaikais prisiminė ir pakartojo pagrindinius kelio ženklus.

Po ekskursijos visi užsuko į valgyklėlę, kur galėjo paskanauti įvairius patiekalus. Linksmi ir patyrę daug įvairių įspūdžių bei noriai jais dalindamiesi grįžo namo.

 

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija