Prevencinės pamokos pradinukams ir paaugliams

Policijos bičiulio Amsio patarimai.

Vykdant Saugaus eismo prevenciją 2012-09-26 Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje lankėsi Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK VPS Prevencijos poskyrio specialistas Giedrius Paulauskas, tyrėjas Romualdas Beržinskas, kartu su policijos bičiuliu Amsiu. Tikslas — suteikti vaikams ne tik smagių įspūdžių, bet ir žinių apie traumas, nelaimingus atsitikimus ir kaip jų išvengti.

Noriai vaikai bendravo su policijos specialistais, kurie jiems negailėjo naudingų patarimų, priminė, jog ištikus nelaimei, kiekvienam būtina žinoti kaip elgtis vienam pasilikus namie, kaip saugiai nukeliauti į mokyklą, kaip išvengti nedorų žmonių pinklių. Susitikimo metu mokiniai žiūrėjo mokomojo pobūdžio animacinius filmukus, kuriuose Amsis mokė linkėdamas būti visiems ir visur saugiems, saugoti save ir savo artimuosius bei draugus.

Paskaita „Nepilnamečių nusikalstamumo prevencija”.

9-10 klasių mokiniams specialistai skaitė paskaitą „Nepilnamečių nusikalstamumo prevencija”. Jos metu,  aptarti nepilnamečių dažniausiai daromi teisės pažeidimai, nusikalstama veika, kokia ir kam už tai gresia teisinė atsakomybė bei kokios jos pasekmės. Išsiaiškinta kas yra administracinė ir baudžiamoji atsakomybė, kokiais atvejais kyla administracinė, o kokiais baudžiamoji atsakomybė. Taip pat  kalbėta apie rūkymo bei alkoholio žalą. Taip pat, kokie keliami reikalavimai norintiems studijuoti Policijos mokykloje.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija