Rašom 2016!

Sausio 29 dieną Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo nacionaliniame Vinco Kudirkos dailyraščio konkurse.

Nacionalinio konkurso Rašom komisijos primininkė, Lietuvių kalbos instituto vyriausioji mokslo darbuotoja akademikė prof. Grasilda Blažienė teigia, kad puoselėti rašymą ranka elektronikos ir klaviatūrų amžiuje yra nepaprastai svarbu. „Manau, kad siekimas rašyti daliai, ugdo daugelį asmens charakterio bruožų: pastabumą, dėmesingumą, susikaupimą, tvarkingumą, estetinį skonį. Šių savybių šiandienos gyvenime labai reikia, nes dėl itin greito gyvenimo tempo ir padidėjusio informacijos srauto jas vis sunkiau išsiugdyti“, – sako G. Blažienė.

Per penkerius metus konkurso organizatoriai sulaukė daugiau nei 60 000 dailyraščiu perrašytų tekstų, konkursui atrinktų ir pateiktų švietimo įstaigų, ne tik iš Lietuvos, bet ir svetur – Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Kanados lietuvių bendruomenių. Šiemet tikimasi dar didesnio aktyvumo.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija