Rašom!

3Vasario 11 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje vyko Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso ”Rašom !” pirmasis etapas.

Buvo skiriamos trys dalyvių grupės: 3-6 klasių, 7-12 klasių moksleivių ir suaugusiųjų grupė. Pirmoje grupėje dalyvavo 14, antroje- 15 ir trečioje- 10 dalyvių. Kiekvienai grupei buvo skiriamas skirtingas tekstas. Dailyraščio konkurso vertinimo komisija ( lietuvių kalbos mokytojai R.Simutienė, V.Bartkus ir pradinių klasių metodinės grupės vadovė R.Šakinskienė) atrinks geriausius darbus, kurie bus siunčiami į Lietuvių kalbos institutą. Čia dailyraščio konkurso vertinimo komisija atrinks po 10 geriausių kiekvienos grupės darbų, kurių autoriai dalyvaus antrame konkurso etape- finale kovo 7 d.

Dailyraščio konkurso finalo dalyviai bus apdovanoti rašymo priemonėmis ”Parker” ir saldumynais. Kiekvienos grupės nugalėtojo ir originaliausio darbo autoriaus laukia puikus apdovanojimas- laivų kompanijos ”Tallink” kruizinė kelionė.

Tikimės, kad mūsų mokyklos atstovus lydės sėkmė: jie ne tik pateks į II-ąjį konkurso etapą, bet džiaugsis ir nugalėtojų pergale.

Rūta Simutienė, lietuvių kalbos mokytoja

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija