Rudenėjant – profesinės šventės proga sveikinti pedagogai

Nepaisant to, kad Tarptautinė mokytojų diena minima spalio 5-ąją, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pedagogai šiltais mokinių sveikinimo žodžiais, šypsenomis ir gėlėmis džiaugėsi spalio 3-iąją.

Šventinę dieną mokyklos bendruomenė pradėjo dalyvaudama Židikų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vykusiose mišiose, kur meldėsi už mokytojus, mokinius, jų artimuosius. Pirmasis pedagogus pasveikinti suskubo klebonas Egidijus Jurgelevičius. Linkėdamas kūrybinio polėkio jis pedagogams įteikė didžiulį pyragą.

Po mišių į mokyklą sugrįžusių mokytojų laukė ne tik patiestas raudonas kilimas, aplodismentai, sveikinimo žodžiai bei gėlės, bet ir linksma 12-okų pamoką. Jos metu mokytojams teko pademonstruoti piešimo, dainavimo gebėjimus, pravesti trumpą mankštą, kurti eilėraščius ir šokti. Griežti, tačiau teisingi vertintojai – pradinių klasių moksleiviai, apdovanojo mokytojus saldžiais prizais.

Džiugu, kad savo mokyklos bei mokytojų nepamiršta ir buvę mokiniai. Mokytojų dienos proga sveikinimo žodį tarė ir grupelė mokyklos abiturientų, kurie akcentavo, kad labai gera grįžti į savo ugdymo įstaigą, nors jos duris užvėrė dar visai neseniai.

Po daugybės sveikinimų 12-os klasės mokiniai, perėmę kabinetų raktus iš mokytojų, suskubo vesti pamokų. Mokytojų tądien laukė dar vienas išbandymas – integruota pamoka „Smegenų ringas“, kurią vedė nauji, šiais metais mokykloje pradėję dirbti pedagogai. Senbūviai išbandė savo jėgas trijuose „ringuose“: bendrajame, literatūriniame ir muzikiniame, o naujieji mokytojai turėjo progą geriau pažinti savo kolegas, pabendrauti.

Pabaigti profesinės dienos minėjimą mokyklos direktorė Rima Širvinskienė naujuosius mokytojus pakvietė aplankant Marijos Pečkauskaitės kapą. Daugelis jų Židikų koplyčioje lankėsi pirmą kartą, todėl entuziastingas mokyklos vadovės pasakojimas apie rašytoją, labdarę, mokytoją paną Mãriją jiems įstrigs atmintin ilgam.

Už įsimintiną šventę mokytojai taria nuoširdų AČIŪ 12-os klasės mokiniams: Rimantui Intai, Aurelijai Intaitei, Akvilei Jazbutytei, Ingridai Jazbutytei, Laurai Jokubauskaitei, Indrei Kesminaitei, Viktorijai Mažrimaitei, Ernestai Milieškaitei, Vidmantui Norvaišui, Laurai Sedauskaitei, Arnestui Šypaliui, Kamilei Tumasonytei, Mantui Vasiliauskui, Samantai Žukauskaitei!2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija