Rudens šventė – madų šou „Pašėlęs Rudenėlis”

Lapkričio 12 d. Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės mokykloje vyko rudens šventė – madų šou „Pašėlęs Rudenėlis“. Šaunieji pradinukai rinkosi į salę pasipuošę gražiausiais rūbais iš rudeninių lapų ir kitų rudens gėrybių. Ruduo gražus ne tik savo spalvomis, bet ir vaisių bei daržovių gausa. Mokykloje tęsiamas „Sveikatiados “ projektas. Tuo tikslu pradinukų klasės turėjo užduotį – išsirinkti mėgstamiausią savo klasės daržovę.

Šventė prasidėjo eilėmis apie rudenį, mįslėmis apie daržoves. Pradinukai drąsiai žingsniavo podiumu, demonstruodami savo rudeniškus apdarus. Po pasirodymų sekė daržovių pristatymai. Patys mažiausi, priešmokyklinės grupės mokinukai eilėmis pristatė mėgstamiausias savos klasės daržoves – bulvę ir buroką. Dainele ir judesiais savo daržovę ropę pristatė pirmokai. Antrokai išsirinko ankštinę daržovę žirnį, visus supažindino kokius vitaminus ir naudingas medžiagas turi ši daržovė. Trečios klasės mokiniai mėgstamiausią daržovę išrinko pupą. Ją pristatė atliktami dainą „Pupa“ ir pateikdami įdomius faktus apie šią daržovę. Patys vyriausi, ketvirtokai savo daržovę pristatė eiliuota mįsle. Įminus šią mįslę ketvirtokai vaizdžiai pademonstravo į sceną atsineštą daržovę – moliūgą. Sveikatos priežiūros specialistė Dalia Perminienė džiaugėsi, kad pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvauja „Sveikatiados“ projekte. Dar kartą priminė vaikams apie daržovių ir vaisių naudą mūsų kasdieninėje mityboje.

Po įvairiaspalvių pasirodymų kiekviena klasė buvo apdovanota padėkos raštais ir saldžiu prizu.

Sveikatos priežiūros specialistė Dalia Perminienė už aktyvų dalyvavimą taip pat kiekvienai klasei įteikė padėkas ir prizus, kuriuos galės panaudoti toliau dalyvaudami „Sveikatiados“ projekte.

Vaikai nuoširdžiais plojimais ir garsiu ačiū padėkojo šventės organizatoriams, klasių auklėtojams, sveikatos priežiūros specialistei, kurių pagalba išsirinko mėgstamą daržovę ir tėveliams, kurie nuoširdžiai padėjo kurti nuostabius rudens apdarus, kurie puošė visą šventę.

Pradinių klasių mokytoja Sonata Kazlauskienė

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija